VGA LCD Controller Driver Board Kit Plus 8.9" N089L6-L03 WSVGA 1024x600 Screen
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
09
quantity
Product details
Category
Package includes: A N089L6-L03 LED Panel; a VGA LCD controller board; a LVDS cable, a keypad
  • Suitable power adapte is 12V 4A